Recitační soutěž Pětilístek

Ve čtvrtek 8. 10. proběhlo finální kolo recitační soutěže málotřídních škol – Pětilístek. Soutěže se zúčastnily školy: ZŠ Krahulčí, ZŠ Mrákotín, ZŠ Urbanov, ZŠ Pavlov a ZŠ Stará Říše.  Soutěžilo se v 5 kategoriích podle ročníků. Vzhledem k současné epidemiologické situaci nebylo možné soutěž zrealizovat prezenčně, a proto byla odborné porotě zaslána soutěžní videa. Odborná porota vybrala nejlepší recitátory a poslala milou zdravici s vyhlášením výsledků. Naše škola získala 5 krásných míst. Gratulujeme!

Výsledky:

2. ročník: 2. místo   Anežka H.

3. ročník: 1. místo  Filip T., 2. místo Barbora T.

5. ročník: 1. místo Kryštof V., 2 . místo Ondřej T.

 

Děkujeme rodičům za skvělou spolupráci a technickou realizaci!

Velké díky patří Místní akční skupině Mikroregionu Telčska v jejíž spolupráci v rámci projektu MAP Telčska II soutěž byla zrealizována.