Informace k provozu školy od 18. 11. 2020

Na základě rozhodnutí MŠMT se ve středu 18. 11. 2020 vrací do škol žáci 1. a 2. ročníku. Při provozu školy musí být dodržována přísná hygienická opatření (dezinfekce, časté větrání, roušky).  Roušky musí mít žáci po celou dobu pobytu ve škole,  a proto si přinesou do školy minimálně dvě roušky zabalené v igelitovém sáčku.  Nadále platí zákaz zpěvu a sportovních činností. V rámci možností budeme hodně preferovat pobyt venku.

Provoz školní družiny bude probíhat v běžném režimu s dodržováním hygienických opatření.

Školní jídelna je taky v provozu. Obědy je třeba nahlásit vedoucí školní jídelny na tel. 567 377 638.

Žáci 3. – 5. ročníku zatím nadále pokračují v distanční výuce.

Sledujte, prosím, webové stránky, kde budou veškeré informace na základě nařízení a opatření aktualizovány.