Jak jsme slavili čarodějnice
Na školním dvoře nás čarodějnice Halabába začarovala v trpaslíky. Abychom zase vyrostli, museli jsme vyluštit všechny přísady, uvařit z nich lektvar a vypít ho. Všichni jsme úkoly statečně zvládli, chutný lektvar vypili a domů odcházeli ve své původní velikosti. I když někdo, možná i trochu větší a spokojený.











