Březen, duben v MŠ
Povídali o tom, proč je pro nás důležitá voda, kde se v přírodě vyskytuje a jaký význam má pro život. Pozorovali jsme klíčení semínek, poznávali jarní květiny v zahradách i v přírodě, Navštívili jsme bleduliště v lese Jechovec a pokochali se krásnými bledulkami. Povídali jsme si o velikonočních svátcích, zaseli osení a vyrobili zápichy do květináčů. Do školky nám přijel „Kouzelný kabaret“, představení plné kouzel a legrace. Navštívili jsme městskou knihovnu v Telči s programem „Nevrlý Ruda“, který se dětem velmi líbil. Děti měly možnost seznámit se s některými druhy dravců, které najdeme volně v přírodě a nechyběl ani čarodějnický rej.


























