Mini škola předškoláků

Plakát MŠ Základní škola zve všechny předškoláky a jejich rodiče na mini školu předškoláků, kde si děti vyzkouší různé školní aktivity.

Velikonoční zvyky a tradice

Mateřská škola Stará Říše zve rodiče s dětmi na setkání na téma "Velikonoční zvyky a tradice". Odpolednem nás provede Mgr. Lenka Sochorová. Akce je realizována v rámci projektu OP JAK, registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0006631.

Velikonoční EDU v muzeu Jihlava pro ZŠ

V pondělí 18.3. pojedou žáci ZŠ do jihlavského muzea na edukační program Velikonoce, kde se seznámí s tradicemi a historií Velikonoc. Součástí programu je výroba velikonočních dekorací. Po edukačním programu bude následovat prohlídka muzea.  Akce bude hrazena z projektu Šablony […]

Kouzelný vlak – divadlo

Originální představení pro děti se spoustou kouzel a překvapení. Akce bude hrazena z projektu Šablony JAK v ZŠ a MŠ Stará Říše I.

Kde se vzalo vajíčko

Edukační program v Muzeu Vysočiny Jihlava. Akce je realizována v rámci projektu OP JAK, registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0006631. Akce je pro děti MŠ.