Adaptační kurz

Ve středu 7. 9. absolvovali všichni žáci adaptační kurz, který usnadní prvňáčkům začlenit se do školního kolektivu. Letos jsme vyjeli do Kněžic na Večerníčkovu stezku. Nejdříve jsme posvačili u zámečku, abychom měli dostatek sil na zdolání celé stezky. Poté jsme vyrazili na trasu , která vedla do kopce z kopce, mezi poli, mezi lesy. Po cestě na děti čekalo 16 stanovišť. Na každém z nich byla krásná kulisa z některého z  večerníčků, zajímavosti o něm a úkol. Úkoly byly pestré a různorodé. Po celou dobu měli žáci u sebe křížovku. Které skupince se podařilo vyluštit tajenku, získala tak kód k zámku u truhly s pokladem. Nakonec si všichni vylovili nějakou drobnost. Děti velice pěkně spolupracovaly, snažily se plnit všechny úkoly a vyluštit křížovku.
Na stezce si prověřily jak umí spolupracovat, pomáhat si , ale také svoji fyzičku, výdrž a obratnost.